تبلیغات
خاطرات عاشقانه من+احوال روزهای تنهایی ام - آموزش قرار دادن کدهای جاوا اسکریپت در وبلاگ

آموزش قرار دادن کدهای جاوا اسکریپت در وبلاگ

در انتخاب کدهای جاوا اسکریپت توجه داشته باشیم که کدهایی را که از لحاظ ساختاری دارای پیکربندی صحیح نیستند را مورد استفاده قرار ندهیم چرا که استفاده از چنین کدهای موجب به هم ریختگی قالب وبلاگ میشود.

برای استفاده از چند کد جاوا اسکریپت فقط کافیست کدهای آن ها را در زیر هم کپی کنیم. البته اگر از کد جاوا اسکریپت جلوگیری از کلیک راست استفاده میکنیم حتما توجه داشته باشیم که دیگر کدهای جاوا اسکریپت را قبل از این کد قرار دهیم زیرا اکثر کدهای جاوا اسکریپت بعد از کد جلوگیری از کلیک راست فعال نمیشوند.


نحوه قرار دادن کدهای جاوا  در وبلاگتان در سرویس های مختلف:

۱- برای قراردادن کدهای جاوا اسکریپت در سرویس بلاگفا پس از وارد شدن به بخش مدیریت وبلاگتان وارد بخش تنظیمات وبلاگ شده و کد جاوا اسکریپت مورد نظر را در قسمت (اسکریپتها و کدهای اختصاصی کاربر برای درج در وبلاگ ) کپی کنید و سپس آیکون ثبت تنظیمات را کلیک کنید.

۲- برای قراردادن کدهای جاوا اسکریپت در سرویس میهن بلاگ پس از وارد شدن به بخش مدیریت وبلاگتان وارد قسمت تنظیمات و سپس تنظیمات وبلاگتان شده و کد جاوا اسکریپت مورد نظر را در قسمت کد جاوا اسکریپت کپی کنید.

۳- برای قراردادن کدهای جاوا اسکریپت در سرویس پرشین بلاگ پس از وارد شدن به بخش مدیریت وبلاگتان وارد بخش ظاهر وبلاگ و سپس کدهای اختصاصی(جاوا اسکریپت) شده و کد جاوا اسکریپت مورد نظر را در آنجا کپی و دکمه ذخیره را کلیک کنید.

۴- سرویس بلاگ اسکای برای کاربران خود امکان قراردادن کدهای جاوا اسکریپت را فراهم نکرده است. موضوع: برچسب ها: جاوا اسکریپت،
ادامه مطلب
[ یکشنبه 4 اسفند 1392 ] [ 03:00 ق.ظ ] [ رضا ]